Film przedstawia cherleaderkę, która jest zmuszana przez trenerów i koleżanki do zrobienia szpagatu.
Film przedstawia cherleaderkę, która jest zmuszana przez trenerów i koleżanki do zrobienia szpagatu. Screen z filmu/NBC

Na wideo, do którego dotarła telewizja NBC, widać jak są traktowane cheerleaderki w szkole w Denver. Na trenera i koleżanki, które trzymały cheerleaderkę tak, by nie mogła uciec, nie działają nawet dramatyczne błagania dziewczyny, która nie może wytrzymać z bólu i błaga z płaczem, by przestali.

REKLAMA
Film został nagrany przez inną cheerleaderkę i wysłany anonimowo do stacji telewizyjnej. Policja w Denver wszczęła już śledztwo, donosi NBC. Dyrekcja szkoły wraz z trenerami została wysłana na przymusowy urlop.
Incydent został potępiony przez DPS Leadership, która sprawuje pieczę nad szkołami publicznymi w Denver. Dyrektor DPS Tom Boasberg powiedział NBC, że sytuacja pokazana na filmie jest przygnębiająca i każde podobne zdarzenie, w którym zmusza się studenta do wykonywania ćwiczeń, jest niedopuszczalne.