Filip Chajzer znów spełnia czyjeś marzenia. Wystarczył prosty gest i bilety na mecz polskiej reprezentacji

Filip Chajzer znów spełnia czyjeś marzenia.
Filip Chajzer znów spełnia czyjeś marzenia. Fot. Dawid Żuchowicz / Agencja Gazeta
To miał być prosty konkurs – bilety na mecz reprezentacji jako nagroda za najfajniejsze zdjęcie. Filip Chajzer dotrzymał słowa, ale zamiast zdjęcia nagrodził autorkę listu. Trzeba przyznać, historia naprawdę niebanalna.

W konkursie wzięła udział mieszkająca na stałe poza granicami Polski Dorotka. Właściwie Dorotka Dorotka, pod takim w każdym razie nickiem ukrywa się na Facebooku. Opisała, jak jej mąż zawsze staje na baczność przed telewizorem, gdy przed meczem grają polski hymn. Wyznała, że z powodu jej choroby tylko raz na jakiś czas przyjeżdżają do Polski i byłoby wspaniale, gdy mąż zamiast kolejny raz oglądać mecz w telewizorze, mógł choć raz poczuć atmosferę spotkania siedząc na trybunach Stadionu Narodowego.

Drodzy państwo... Ogłosiłem dzisiaj konkurs. Prosta rzecz. Bilety na mecz Polska - Kazachstan od Wiśniowski w zamian za...

Opublikowany przez Filip Chajzer na 29 sierpnia 2017
Historia chorej Dorotki i męża, który poświęcił karierę, by się nią opiekować, tak poruszyła znanego dziennikarza, że zdecydował się oddać jej własne bilety na mecz polskiej reprezentacji. Filip Chajzer miał tylko jedną prośbę, żeby wspólnie odśpiewać hymn razem z jej mężem. Choćby przed stadionem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
Nerwowe ruchy w PiS. Morawiecki otworzył nową inwestycję, ale [b]zapomniał o jednym[/b]

Nerwowe ruchy w PiS. Morawiecki otworzył nową inwestycję, ale zapomniał o jednym

"Kogo tego dnia wypier***ą ze szkoły, Adriana czy ciebie?". [b]Smarzowski ostro o PiS[/b]

"Kogo tego dnia wypier***ą ze szkoły, Adriana czy ciebie?". Smarzowski ostro o PiS

Redakcja naTematRedakcja naTemat

Już w niedzielę wybory - najważniejsze wydarzenie polityczne od trzech lat i najważniejsze wybory samorządowe w naszym życiu. Ich wynik będzie miał wielki wpływ na to, co stanie się za rok, gdy stawką będą demokracja, państwo prawa i członkostwo Polski w UE.