Mieszkanka Lublina zamordowana w Chorwacji. Jej partner był w szoku, potem odkryto straszną prawdę

Polka zamordowana w Chorwacji
Polka zamordowana w Chorwacji Fot. screen z www.jutarnji.hr
Jest akt oskarżenia w sprawie zabójstwa 38-letniej lublinianki, Magdaleny A. Kobieta była w Chorwacji, płynęła łodzią ze swoim partnerem. Okazało się, że to on najpierw zadał jej kilkanaście ciosów, a potem wyrzucił za burtę.

Do tragedii doszło w czerwcu. Magdalena A. i Paweł P. byli parą, razem wyjechali na wakacje do Chorwacji. Godzinę po opuszczeniu przystani wyłowiono z morza Pawła P. Przekonywał, że był na łodzi z przyjaciółką, ale nie ma pojęcia, co się z nią stało. Wydawał się być w szoku. Mężczyznę odstawiono na brzeg, a policja szybko ustaliła prawdę. Okazało się, że Magdalena A. doznała licznych obrażeń. Zadano jej kilkanaście ciosów w głowę i inne części ciała. Przyczyną śmierci było utonięcie.

– Mój klient wyjaśnił, że śmierć 38-latki była wynikiem nieszczęśliwego zbiegu okoliczności. Wskazał ciężki stan zdrowia swojej partnerki. Mój klient nie czuje się winny – powiedział w rozmowie z portalem zadarski.hr Milan Petric, adwokat Polaka.

Sąd nie dał wiary tym wyjaśnieniom i mężczyzna do dziś przebywa w areszcie, gdzie czeka na proces. Paweł P. był znany polskim policjantom. To przedsiębiorca z Lublina, z kryminalną przeszłością. Funkcjonował jako szef grupy przestępczej, która m.in. przemycała do Polski luksusowe auta.

Źródło: "Dziennik Wschodni"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...