Dziś zaczyna się Heineken Open'er Festival. Koncerty zobaczysz na żywo na YouTub'ie

Profil festiwalu Open'er na YouTub'ie
Profil festiwalu Open'er na YouTub'ie youtube.com
W środę o godz. 17 rozpocznie się 11. edycja festiwalu muzycznego Heineken Open'er. To historyczna edycja, bo po raz pierwszy koncerty będzie można oglądać na żywo bez konieczności wyjazdu do Gdyni. Wystarczy wejść na YouTube.


Jeśli nie kupiłeś biletu i nie pojawisz się na lotnisku Kosakowo w Gdyni, nic straconego. 11. edycję Heineken Open'er Festival będzie można zobaczyć na żywo w internecie, dzięki współpracy organizatorów festiwalu z YouTub'em. Wystarczy tylko odwiedzić oficjalny profil Open'era.

Jak pisze serwis spidersweb.pl, to pierwsza tego typu współpraca w historii polskiego YouTube'a. Polski festiwal dołącza do takich imprez jak Rock In Rio, Coachella czy Sonar, których przebieg za pośrednictwem internetu mogą śledzić fani na całym świecie.
spidesweb.pl

Nie jest tajemnicą, że artyści najwięcej zarabiają na koncertach. Dlatego też należy się spodziewać, iż coraz częściej muzycy oraz organizatorzy wydarzeń kulturalnych, takich jak przedstawienia teatralne, będą sięgali do transmisji internetowych różnych wydarzeń.


Festiwal Heineken Open'er zobaczysz TUTAJ
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...