Absolutny hit sieci. W programie "Apetyt na miłość" dziewczyna powiedziała o swoim popisowym daniu. Chłopaka zatkało

Absolutny hit sieci. W programie "Apetyt na miłość" dziewczyna powiedziała o swoim popisowym daniu. Chłopaka zatkało.
Absolutny hit sieci. W programie "Apetyt na miłość" dziewczyna powiedziała o swoim popisowym daniu. Chłopaka zatkało. Fot. Facebook.com/ TVN Style
"Nie naśmiewamy się" – zapewnia stacja TVN Style w komentarzach zamieszczonych pod filmem, który bije rekordy oglądalności. Telewizja zaprezentowała na Facebooku fragment ostatniego odcinka programu "Apetyt na miłość". Bohaterka odcinka w rozmowie z chłopakiem opowiada o swoim popisowym daniu. Jest to filet. Po prostu filet.

– Ja bardzo lubię jeść ryby – opowiada dziewczyna. – Jakie ryby preferujesz? – podtrzymuje dialog chłopak. – Filety – pada odpowiedź. – Ale jakie gatunki lubisz? – dopytuje interlokutor. Ale chyba nie uzyskuje satysfakcjonującej odpowiedzi, bo dowiaduje się, że to w sumie bez znaczenia, z jakiego morza lub oceanu te filety pochodzą.
Fragment 3. odc. "Apetytu na miłość"

Wy też z ryb najbardziej lubicie filety? Za pomoc w realizacji tego odcinka "Apetytu na miłość" dziękujemy inwestorowi osiedla Nowy Targówek.

Opublikowany przez TVN Style na 19 września 2017
Film zamieszczono na Facebooku we wtorek popołudniu. Do piątkowego poranka obejrzany został już ponad 1 mln 700 tys. razy. Niektórzy tylko śmieją się z tego, co zobaczyli i usłyszeli. Wielu jednak nie zostawia suchej nitki na postawie stacji telewizyjnej. "To bardzo niefajne, ze nabijacie się z dziewczyny na Waszym publicznym wallu. Wstyd TVN Style" – napisała jedna z komentujących internautek. "Nie naśmiewamy się, tylko udostępniamy fragment programu, w którym padła jej oryginalna wypowiedź" – zapewnili przedstawiciele stacji.

Zdradzając finał tego odcinka programu "Apetyt na życie", możemy ujawnić, że chłopak nie wybrał uczestniczki, której popisowym daniem są filety.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...