Czy Lidl to wytrzyma?! W piątek wielka premiera, szykują się gigantyczne kolejki

Walka o produkty podczas jednej z promocji w sklepie Lidl.
Walka o produkty podczas jednej z promocji w sklepie Lidl. YouTube/Dr Putek
Już jutro popularna niemiecka sieć dyskontów może przeżyć prawdziwe oblężenie. Takiego hitu jeszcze w historii Lidla w Polsce nie było.

Już 29 września we wszystkich polskich sklepach Lidl pojawi się najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych gier w historii. Lidl chwali się, że po raz pierwszy w swojej ofercie będzie mieć gry od światowego potentata Electronics Arts.

Piłkarska gra Fifa 18 ma być dostępna w Lidlu w wersji na aż 5 platform, chodzi zarówno o konsole, jak i komputery stacjonarne: Playstation, Xbox i PC. Będzie kosztować od 189 do 235 zł. Najtańsze będą wersje na PC, Xbox One i PS4. Gry mają znaleźć się w dyskontach w kasach nr 1, a nie, jak to zwykle bywa, w koszach.

Premierę Fifa 2018 miała 27 września w Ameryce Południowej. Europejska premiera będzie miała miejsce w piątek 29 września. Na okładce gry znajdzie się najlepszy snajper w historii Ligi Mistrzów UEFA, Cristiano Ronaldo. Polskim ambasadorem Fifa 2018 jest Kamil Glik. Tradycyjnie komentatorami meczów zostali Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski.

Fifa 18 to już dwudziesta piąta część popularnej piłkarskiej serii. Zmiany, które nastąpiły w rozgrywce w porównaniu z poprzednią edycją, dotyczą miedzy usprawnienia inteligencji i sposobu poruszania się zawodników, fizycznych starć z rywalami czy stałych fragmentów gry.


Pierwsza odsłona Fify pojawiła się w 1994 roku, a ciekawostką jest fakt, że na okładce znalazł się reprezentant Polski Piotr Świerczewski.
Trwa ładowanie komentarzy...