Policja poszukuje "Bruce'a Lee" z Lublina. To, co wyprawiał, będzie go słono kosztowało

Kim jest mężczyzna, który zdewastował słupki świetlne w Lublinie? Policja prosi o kontakt osoby, które znają jego tożsamość.
Kim jest mężczyzna, który zdewastował słupki świetlne w Lublinie? Policja prosi o kontakt osoby, które znają jego tożsamość. screen facebook.com/policjaprofes
Czym młodemu mężczyźnie zawiniły słupki, które oświetlały ulicę Głęboką w Lublinie? Tego nie wiadomo. Ustalono już jednak, ile będzie kosztowała naprawa zniszczeń, które wyrządził: to kwota aż 2,5 tys. zł. Mężczyzny szuka policja.

Jest jednak pewien problem. Funkcjonariusze nie znają tożsamości wandala, który postanowił umilić sobie wieczór zniszczeniem wspólnej własności. Policja przypuszcza, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
Trwają poszukiwania mężczyzny, który zniszczył słupki świetlne. Na szczęście jest filmik z miejsca zdarzenia, który może znacznie ułatwić identyfikację. Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają sprawcę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.