Makabryczne odkrycie w Piekarach Śląskich. Kobieta wyjaśniła, dlaczego 4 lata mieszkała z nieboszczykiem

W Piekarach Śląskich pasierbica 75-latki dokonała makabrycznego odkrycia.
W Piekarach Śląskich pasierbica 75-latki dokonała makabrycznego odkrycia. Mateusz Skwarczek/Agencja Gazeta
Pasierbica 75-latki z Piekar Śląskich przyszła posprzątać w jej mieszkaniu. Jak relacjonuje piekarska policja, kobieta natknęła się na makabryczne znalezisko.

Podczas robienia porządków pasierbica staruszki podniosła koc na łóżku. Pod nim znajdowały się zwłoki mężczyzny. Jak powiedział rzecznik policji w Piekarach Śląskich Dariusz Dobrzański, mężczyzna zmarł w listopadzie 2013 roku. Kobieta powiedziała policji, że tuż po jego śmierci, nie wiedząc czy będzie ją stać na pogrzeb, przykryła zwłoki kocem i tak je zostawiła. Przeleżały w jej mieszkaniu prawie cztery lata.

Para mieszkała razem w ramach niesformalizowanego związku. Mężczyzna opuszczał często mieszkanie na dłużej, więc jego zniknięcie nie zwróciło uwagi sąsiadów. W pobliżu mieszkania nie było niepokojącego zapachu.

Obecnie policja i prokuratura wszczęła dochodzenie dotyczące przyczyn śmierci mężczyzny. Jak powiedział rzecznik policji w Piekarach, pod uwagę brana jest każda możliwość. Śledczy mają między innymi sprawdzać, czy w ostatnich latach ktoś zgłaszał zaginięcie mężczyzny.

źródło: "Dziennik Zachodni"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...