Ta kwota może porazić. Hajto u Kuby Wojewódzkiego przyznał, jakie pieniądze przebalował w życiu

Tomasz Hajto przyznaje, że w życiu przebalował około 20 mln złotych.
Tomasz Hajto przyznaje, że w życiu przebalował około 20 mln złotych. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Tomasz Hajto przez lata dobrze zarabiał jako piłkarz, później zaczął się sprawdzać na płaszczyznach biznesowych. W programie Kuby Wojewódzkiego wyznał, ile z tego, co zarobił, wydał na zabawę. Kwota może porazić.

Gdy grał w reprezentacji, uważany był za członka "grupy bankietowej". Pytany przez Wojewódzkiego, po której z dziesięciu butelek wina by się przewrócił, były piłkarz przyznał, że po żadnej, jeśli to będą blue label. Choć karierę piłkarską zakończył już kilka lat temu, nadal może żyć na wysokiej stopie. – W życiu na wszystko ciężko zapracowałem. Nie będę żył jak Bill Gates, ale na takie życie, jakie obecnie prowadzę, aktualnie mnie stać – wyznał na antenie.

Nie można wykluczyć, że stać by go było na jeszcze więcej, bo imprezowy styl życia kosztował go niemałą fortunę. Zapytany o to, ile przebalował w życiu pieniędzy Hajto podsumował, że mogło to być nawet... 20 milionów złotych.

Hajto zaczynał karierę piłkarską w MKS Halniak Maków Podhalański. Kilka lat później grał już w Górniku Zabrze, po czterech latach przeszedł do ligi niemieckiej. Jego pracodawcami były kluby MSV Duisburg, a później Schalke Geisenkirchen, z którym zdobył Puchar Niemiec. Po kilku latach przeniósł się do Premier League, grał w Southhampton i Derby County. Później wrócił do Polski. W polskiej reprezentacji rozegrał 62 mecze, w których strzelił 6 bramek.

Źródło: TVN24
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...