Cały Narodowy świętował, a tu... bójka na środku trybuny. Kibice zareagowali chóralnym okrzykiem

Dla tej grupki widowisko piłkarskie nie było najważniejsze.
Dla tej grupki widowisko piłkarskie nie było najważniejsze. Screen/YouTube/rafal z
Wczoraj wieczorem Polska zapewniła sobie udział w przyszłorocznym mundialu, pokonując Czarnogórę 4:2. Sukces świętowały miliony Polaków, ci na stadionie, przed telewizorami i w internecie. Znaleźli się jednak i tacy, którzy poczytali to jako okazję do zaczepki, co pokazuje umieszczony na YouTube film.

To był ostatni mecz eliminacji mistrzostw świata. Do awansu musieliśmy zdobyć punkt i choć mecz był nerwowy, bo pod jego koniec Czarnogórcy doprowadzili do remisu, to jednak skończył się szcześliwie. Wywalczyliśmy awans na mundial w Rosji, a Polakom w szatni pogratulował polski prezydent.

I choć mecze reprezentacji Polski na ogół służą klubowym kibicom do zawieszenia "kos" i wspólnego dopingowania Biało-Czerwonych, to czasem niestety zdarzają się incydenty, które burzą czas pokoju.

Widać to na filmie umieszczonym na YouTube. Kiedy wypełniony stadion wspomaga Biało-Czerwonych, znajduje się grupka, której to, co dzieje się na boisku, kompletnie nie interesuje. Widzimy , jak kilku "kibiców" okłada innego fana. Następnie jest on brutalnie wypchnięty ze stadionu. I choć nie wiadomo dokładnie, co jest powodem zajścia, można usłyszeć, że zyskuje ono aplauz części widzów, która widzi incydent. "Wyp***!, wyp***!", zwracają się do pobitego kibica ci, dla których zapewne piłkarskie widowisko nie było tego dnia najważniejsze.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...