Polak ofiarą brutalnej zbrodni w Londynie. Policja poszukuje świadków zabójstwa

Policja szuka świadków brutalnej zbrodni na Polaku.
Policja szuka świadków brutalnej zbrodni na Polaku. 123rf/zdjęcie seryjne
Do zbrodni w londyńskiej dzielnicy Hounslow doszło 8 października. 30-latek z Polski zmarł krótko przed przybyciem pogotowia ratunkowego. Policja obecnie szuka krewnych Polaka oraz innych osób, które coś mogłyby wiedzieć na temat.

Ciało Polaka znaleziono na skrzyżowaniu Montague Road i Lampton Road w londyńskiej dzielnicy Hounslow. Przyczyną śmierci były obrażenia głowy, których doznał podczas ataku.

Policja otrzymała wezwanie około godziny 2:35. Scotland Yard potwierdził, że ciało należy do Polaka, a liczne rany głowy były prawdopodobnie efektem bójki. Godzinę wcześniej mężczyzna opuścił pub Yates przy Bath Road. Był widziany przez świadków w towarzystwie kobiety i mężczyzny. We trójkę udali się w stronę Lampton Road, po chwili kobieta wybiegła z alejki, a mężczyzna wyszedł z uliczki od strony Montague Road.

Nie wiadomo, czy ktoś poza parą widział jeszcze Polaka żywego. Nie wiadomo też, czy kobieta i mężczyzna mają coś wspólnego ze śmiercią Polaka. Być może złożą niebawem zeznania, zaapelował o to bowiem inspektor Will Reynolds z Met’s Homicide and Major Crime Command, który prowadzi sprawę zabójstwa Polaka. Policja szuka świadków morderstwa.

Źródło: Polish Express
Trwa ładowanie komentarzy...