Policja szuka najbardziej zuchwałego złodzieja, jakiego widzieliście. To, co zrobił tej staruszce, jest straszne

Poznańska policja szuka sprawcy zuchwałej kradzieży, której ofiarą padła schorowana staruszka.
Poznańska policja szuka sprawcy zuchwałej kradzieży, której ofiarą padła schorowana staruszka. Fot. Poznan.policja.gov.pl
Jeżeli poznajecie człowieka z powyższego zdjęcia, jak najszybciej skontaktujcie się z poznańską policją. To bowiem wyjątkowo perfidny przestępca, który postanowił wzbogacić się na krzywdzie schorowanej staruszki w sposób godny najwyższego potępienia.

Jak informują policjanci z komisariatu Poznań Północ, do tego łamiącego serce wydarzenia doszło 12 lipca na poznańskim osiedlu Przyjaźń. Do idącej ulicą schorowanej staruszki, która porusza się przy balkoniku, podszedł mężczyzna po 30-tce i zaoferował jej pomoc w zaniesieniu zakupów do domu. Tuż przed mieszkaniem zabrał jej jednak torebkę i uciekł. Kobieta straciła nie tylko pieniądze, ale także dokumenty i telefon.

Od lipca poznańskiej policji niestety nie udało się zidentyfikować tego zuchwałego złodzieja. Dlatego teraz funkcjonariusze ze stolicy Wielkopolski proszą o pomoc internautów. "Wiek około 30-35 lat, wzrost około 170 cm, normalnej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, brak widocznego zarostu, brak widocznych tatuaży lub innych cech szczególnych, ubrany w szarą koszulkę z krótkim rękawem z napisem NIKE koloru zielonego, spodnie długie jeansowe koloru niebieskiego, buty sportowe koloru czarnego z białą podeszwą" – czytamy w rysopisie sprawcy.

Każdy, kto rozpoznaje tego człowieka powinien jak najszybciej skontaktować się z poznańskimi policjantami osobiście lub telefonując pod numer 618 414 611. Przydatne informacje, które pomogą w identyfikacji złodzieja można też zgłaszać na policyjny numer 997.


źródło: poznan.policja.gov.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...