Zaczepiali jego córkę, dał im nauczkę, którą zapamiętają do końca życia. Teraz pokazuje film

Dwóch chłopaków zaczepiało dziewczyny w autobusie. Ojciec jednej z dziewczynek dał im potężną nauczkę.
Dwóch chłopaków zaczepiało dziewczyny w autobusie. Ojciec jednej z dziewczynek dał im potężną nauczkę. Facebook/Mariusz Kulikowski
Internauta opublikował na Facebooku post dotyczący sytuacji, w której dwóch osobników zaczepiało nieletnie dziewczyny w autobusie w Ełku na Mazurach. Internauta jest ojcem jednej z dziewcząt.

Córka opowiedziała rodzicom o zajściu w autobusie. Ojciec, którym okazał się internauta Mariusz Kulikowski, po zgłoszeniu sprawy na komendzie policji usłyszał, że w sprawie jest za mało dowodów i że sprawców będzie trudno znaleźć. Wziął więc sprawy w swoje ręce. Znalazł na Facebooku profil jednego z chłopaków. Skontakował się z nimi i postawił warunek: albo nagrają przeprosiny, albo skończy się na policji. Podrywacze na to przystali. Nagrane przeprosiny chłopaków Kulikowski zamieścił w poście na Facebooku.

Post ten kieruje do wszystkich "pajacow" którzy myślą że są bezkarni i karma ich nie dotyczy . Większość z was zna...

Opublikowany przez Mariusz Kulikowski na 12 października 2017
– Post ten kieruje do wszystkich "pajacow" którzy myślą że są bezkarni i karma ich nie dotyczy [pisownia oryginalna] – napisał. – Więc "MACHO" Jeżeli zamierzacie" podrywać" dziewczyny, kobiety w chamski sposob i wbrew ich woli musicie liczyć się z konsekwencjami. Pomyślcie o tym że to są czyjeś córki, siostry może matki. Maja braci, ojców ktorzy dobiorą się wam do dupy i mogą być mniej humanitarni – podsumował.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.