"Chowam focha, teraz będę ostrożniejszy". Owsiak u Wojewódzkiego komentował wyrok sądu w sprawie przeklinania

Gośćmi programu Kuby wojewódzkiego byli Jerzy Owsiak i Sebastian Stankiewicz.
Gośćmi programu Kuby wojewódzkiego byli Jerzy Owsiak i Sebastian Stankiewicz. Fot. Facebook / Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki gościł w swoim programie Jerzego Owsiaka i tłumaczył mu, dlaczego PiS go tak nie lubi. "Tworzysz namiastkę Solidarności" – stwierdził showman. Jednak Owsiak ma inne wytłumaczenie. Jego zdaniem politycy PiS po prostu słuchają innej muzyki.

– Tworzymy społeczeństwo obywatelskie i to boli – stwierdził w pewnym momencie Jerzy Owsiak. Gość Kuby Wojewódzkiego mówił o tym, że przyszły czasy, w których musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, kim jesteśmy. – Trzeba powiedzieć wyraźnie, co myślisz. To jest ważne dla społeczeństwa obywatelskiego – stwierdził.

Nie uciekał od dyskusji na temat niedawnego wyroku sądu. – Wszyscy są równi wobec prawa. Pamiętajmy o tym, kiedy nas bluzgają, mówią o nas różne rzeczy. Kiedy jesteśmy kanaliami i gorszego sortu. Pilnujmy tego dobrego języka w stosunku do polityków – powiedział Jerzy Owsiak, który zapewniał, że po wyroku skazującym go za przeklinanie będzie teraz ostrożniejszy w swoich wypowiedziach.

Kilka dni temu sąd w Słubicach wydał wyrok skazujący szefa WOŚP, Jerzy Owsiak otrzymał naganę i musi zapłacić 100 złotych kosztów postępowania. To kara za przekleństwa, których użył podczas Przystanku Woodstock.

W pewnym momencie rozmowa u Wojewódzkiego zeszła na temat Krystyny Pawłowicz. Owsiak spotka się z nią w sądzie po tym, jak powiedział, że powinna spróbować seksu, wtedy poczuje motyle w brzuchu. Posłanka domaga się 20 tysięcy odszkodowania od szefa WOŚP. – Na razie jest to proces o słowa – przyznaje Owsiak pytany przez Wojewódzkiego, czy sprawa ma charakter polityczny.


Źródło: tvn24
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...