Makłowicz powiedział, co sądzi o "Kuchennych Rewolucjach". Magda Gessler się zdziwi

Robert Makłowicz i Magda Gessler to jedne z najbardziej znanych gwiazd polskiej kuchni.
Robert Makłowicz i Magda Gessler to jedne z najbardziej znanych gwiazd polskiej kuchni. Fot. Facebook / Magda Gessler
Internet huczy od plotek, że Magda Gessler jest bardzo niezadowolona z nowego programu Roberta Makłowicza na antenie Food Network, który należy do grupy TVN. Jest riposta – sam Makłowicz właśnie bowiem przyznał w rozmowie z serwisem Plejada.pl, że on z kolei nie jest fanem "Kuchennych Rewolucji" – ale pracę restauratorki ceni i szanuje. A jeszcze niedawno gwiazda TVN przekonywała, jak Makłowicz ją chwali.

– Miedzy nami nie ma i nigdy nie było żadnego konfliktu. Nie widujemy się zbyt często, ale znamy od lat. Pamiętam, jak Magda otwierała swoje pierwsze restauracje i to rzeczywiście były wyjątkowe miejsca na kulinarnej mapie kraju. A na czymże to niby miałby polegać nasz konflikt? "Kuchenne rewolucje" to nie jest mój ulubiony program, ale jakie to ma znaczenie? – powiedział Makłowicz.

I dodał: – Chwała Magdzie za to, co robi i za to, jak wielki sukces odniosła. Równie dobrze może jej się nie podobać mój program, ale to nie żaden powód do konfliktu.

A jeszcze kilka miesięcy temu Magda Gessler przypominała słowa Makłowicza: "Gdyby Magdy Gessler nie było, należałoby ją stworzyć".

..dla wszystkich Tych którzy karmią się zawiścią i tworzą sztuczne sytuacje aby zaistnieć...Pierwsza dedykacja w...

Opublikowany przez Magda Gessler na 23 sierpnia 2017
Źródło: Plejada.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...