Chora na raka dziennikarka nie daje się nowotworowi. Właśnie wróciła na antenę Polsatu

Chora na raka dziennikarka powróciła na antenę Polsat News. Na to czekali widzowie i jej fani.
Chora na raka dziennikarka powróciła na antenę Polsat News. Na to czekali widzowie i jej fani. Fot. facebook.com/jgoralka
Zgodnie z wcześniejszą obietnicą Joanna Górska, dziennikarka Polsat News, która pod koniec października przyznała, że choruje na nowotwór, poprowadziła poranny program. Widzom o swojej chorobie jednak nic nie powiedziała.

Przypomnijmy: pod koniec października Joanna Górska zniknęła z anteny. Widzowie byli zaniepokojeni. Wreszcie na swoim profilu na Facebooku przyznała, że "czas powiedzieć, o co chodzi". Pokazała zdjęcie w chustce na głowie i przyznała, że choruje na nowotwór. "Wrócę, jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse" – napisała dziennikarka i wywołała ogromne poruszenie nie tylko wśród swoich fanów. W tym samym wpisie obiecała, że wróci do telewizji najszybciej jak się da. Dzisiaj o szóstej rano spełniła swoją obietnicę i poprowadziła poranne pasmo w Polsat News.
Z powrotu dziennikarki do pracy cieszy się nie tylko ona sama, ale także stacja, w której pracuje, co da się zauważyć po twitterowej zapowiedzi programu.
W Polsat News Górska jest wydawcą, prowadzącą "Wydarzeń", porannego pasma Polsat News i reporterką. Ma kilkuletniego syna. Podobnie jak widzowie i koledzy i koleżanki z redakcji, my też wierzymy, że ta walka zostanie uwieńczona sukcesem i powrotem do zdrowia. Życzymy powodzenia!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...