Ważny krok Ewy Bem związany ze śmiercią córki. Menedżer ma wiadomość, po której fani nie będą zadowoleni

Ewa Bem odwołała koncerty w ramach swojej trasy koncertowej do końca 2017, co ma związek ze śmiercią jej córki Pameli Bem-Niedziałek.
Ewa Bem odwołała koncerty w ramach swojej trasy koncertowej do końca 2017, co ma związek ze śmiercią jej córki Pameli Bem-Niedziałek. Dawid Żuchowicz/Agencja Gazeta
Ewa Bem odwołała wszystkie koncerty, które miała zaplanowane do końca roku, dowiedział się "Super Express". Związane jest to z żałobą po śmierci córki.

Teraz dla piosenkarki najważniejsza jest rodzina i żałoba, na którą wcześniej nie miała czasu. Taką informację przekazał "Super Expressowi" menedżer piosenkarki. Ewy Bem z pewnością nie będzie można zobaczyć na scenie przynajmniej do końca 2017 roku.

Córka Ewy Bem, Pamela Bem-Niedziałek, zmarła przed ponad miesiącem w wieku 39 lat. Jak podała stacja TVN24 Biznes, w której Bem-Niedziałek pracowała od wielu lat, dziennikarka zmagała się z ciężką chorobą. Była prezenterką, wydawcą i reporterką. Jej redakcyjni koledzy mówili, że przedstawiała informacje ze świata gospodarki w sposób przystępny dla każdego widza. Pamela Bem-Niedziałek osierociła dwójkę dzieci.

Ewa Bem, nazywana "pierwszą damą polskiego jazzu", znana jest również z bluesowych i popowych utworów. Współpracowała z czołówką polskich muzyków jazzowych, takich jak Jan Ptaszyn Wrócblewski, Andrzej Jagodziński czy Henryk Miśkiewicz, ale także z gitarzystą Janem Borysewiczem czy śpiewaczką operową Małgorzatą Walewską.

źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...