Wbiegła pod auto i przeleciała kilka metrów. Lekkomyślność pijanej 17-latki uchwycono na dramatycznym nagraniu

17-letnia dziewczyna, która wybiegła przed samochód w Tomaszowie Lubelskim, cudem uniknęła śmierci.
17-letnia dziewczyna, która wybiegła przed samochód w Tomaszowie Lubelskim, cudem uniknęła śmierci. Policja
Do niebezpiecznego wypadku doszło na ulicy w Tomaszowie Lubelskim. 17-letnia dziewczyna nagle wbiegła wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu. Chwilę wcześniej kłóciła się z mężczyzną obok jezdni.

Groźny wypadek miał miejsce niedaleko Sądu Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim. 31-letni kierowca Toyoty nie miał żadnych szans, by zahamować przed młodą kobietą, która nagle wybiegła na ulicę przed rozpędzone auto. 17-latka chwilę wcześniej pokłóciła się z mężczyzną, po czym odwróciła się i wybiegła na ulicę. Zderzyła się z samochodem i kilka metrów leciała w powietrzu. Spadła na asfalt i cudem uniknęła przejechania przez samochód. Na szczęście doznała tylko potłuczeń, co stwierdzili lekarze pogotowia.
– Jak widać na monitoringu miejskim kobieta w pewnym momencie zaczyna biec. Jak wynika z ustaleń chwilę przed zdarzeniem doszło miedzy nią, a znajomym do kłótni. Mieszkanka gm. Józefów była przytomna, ale kontakt z nią był utrudniony. Czuć było od niej alkohol, dlatego została pobrana krew do badań – powiedziała serwisowi Lublin112 Agnieszka Leszek z policji w Tomaszowie. Leszek dodała w rozmowie z Polsat News, że kontakt z dziewczyną był utrudniony i nie była w stanie dmuchnąć w urządzenie pomiarowe.


źródło: Lublin112
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...