Marta Kaczyńska znowu zabrała głos w sprawie uzależnień młodych Polaków. Po masturbacji wzięła na celownik solaria

Bratanica prezesa PiS Marta Kaczyńska w swoim nowym felietonie chwali decyzję prezydenta Andrzeja Dudy o podpisaniu ustawy, która zakazuje nieletnim korzystania z solariów.
Bratanica prezesa PiS Marta Kaczyńska w swoim nowym felietonie chwali decyzję prezydenta Andrzeja Dudy o podpisaniu ustawy, która zakazuje nieletnim korzystania z solariów. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Wizerunek Donalda Tuska od lat ociepla jego córka, popularna blogerka Kasia Tusk. Czy teraz nieco podobną rolę dla Jarosława Kaczyńskiego zacznie odgrywać jego bratanica Marta Kaczyńska? Można odnieść takie wrażenie, gdy obserwuje się jej ostatnią publicystyczną aktywność, która coraz silniej związana jest z tematami lifestyle'owymi i społecznymi.

Felietony Marty Kaczyńskiej można przeczytać na łamach sympatyzującego z Prawem i Sprawiedliwością tygodnika braci Karnowskich "Sieci". Najnowszy tekst bratanicy Jarosława Kaczyńskiego jest poświęcony pochwale niedawnej decyzji prezydenta Andrzeja Dudy, który podpisał ustawę zakazującą nieletnim korzystania z solariów. Jednak Kaczyńska skupia się nie tyle na polityce, co kwestiach bardziej życiowych.

"Podobnie jak w przypadku sprzedaży alkoholu i wyrobów tytoniowych w razie wątpliwości dotyczących wieku klienta usługodawca będzie mógł zwrócić się do niego o przedstawienie dokumentu potwierdzającego pełnoletność. Warto zwrócić uwagę, że pewna analogia pomiędzy wymienionymi używkami a korzystaniem z zabiegów opalania nie jest przypadkowa" – czytamy. I dowiadujemy się od niej m.in. o alarmujących badaniach wskazujących na, że drastycznie wzrasta zjawisko tanoreksji, czyli uzależnieniu od opalania.

To bez wątpienia temat wart ogólnopolskiej dyskusji, ale opinia publiczna wciąż dyskutuje jednak o poprzednim felietonie Marty Kaczyńskiej, który dość odważnie poświęciła ona tematyce masturbowania się. Bratanica prezesa PiS stanowczo skrytykowała wówczas firmowaną przez top modelkę Anję Rubik akcję edukacyjną #SEXEDPL. Zdaniem Kaczyńskiej, Rubik popełnia błąd namawiając do masturbowania się i milcząc o ryzyku uzależnienia się od tej czynności.


źródło: "Sieci"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.