"Paskowy" z TVP Info przekroczył wszelkie granice. Wystąpienie Schetyny w Sejmie streszczano niewiarygodną propagandą

Tak zwany "paskowy" z TVP Info całkowicie stracił hamulce podczas relacjonowania debaty nad wnioskiem o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło.
Tak zwany "paskowy" z TVP Info całkowicie stracił hamulce podczas relacjonowania debaty nad wnioskiem o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło. Fot. TVP Info
Paski TVP Info dawno już przeszły do czarnej legendy polskich mediów i wydawało się, że ludzie odpowiedzialni za ich tworzenie nie mogą nas już zaskoczyć żadnym skandalicznym tekstem. A jednak w czwartek ekipie rządowej telewizji udało się przekroczyć kolejne granice za sprawą "pasków grozy" wyświetlanych podczas sejmowego wystąpienia Grzegorza Schetyny.

W czwartkowy poranek kamery wszystkich mediów zwrócone były na Sejm obradujący w sprawie wniosku Platformy Obywatelskiej o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło. Relację na żywo z tego wydarzenia nadawała oczywiście także stacja TVP Info. Tam najważniejsze nie były jednak obraz i dźwięk płynące z parlamentu, a popisy tzw. paskowego, któremu puściły wszelkie hamulce.
"Platforma Obywatelska obraża Polaków nazywający ich faszystami", "Grzegorz Schetyna chciał sprowadzić do Polski islamskich imigrantów, teraz planuje zostać premierem", "W czasie rządów PO/PSL z budżetu państwa skradziono 250 mld złotych, teraz Platforma Obywatelska chce wrócić do władzy" – takie paski "informacyjne" mogli zobaczyć widzowie rządowej telewizji, gdy przemawiał lider PO.
"Rząd Prawa i Sprawiedliwości zrealizował już prawie wszystkie obietnice wyborcze" – ten omunikat wyświetlono, gdy na mównicy pojawił się jeden z niewielu obecnych na sali sejmowej posłów PiS, który odważył się bronić obecnego rządu. "Rząd Prawa i Sprawiedliwości sprawił, że polska gospodarka bije rekordy" – można było przeczytać kilka chwil później.
Trwa ładowanie komentarzy...