Dziennikarka chora na raka o ciężkiej walce z chorobą. "To może spotkać każdego"

Joanna Górska opowiedziała na Facebooku o ciężkiej walce z chorobą nowotworową.
Joanna Górska opowiedziała na Facebooku o ciężkiej walce z chorobą nowotworową. Facebook/Joanna Górska
Joanna Górska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Polsat News, prowadziła między innymi "Informacje". W październiku nagle zniknęła z anteny, jak się później okazało, z powodu choroby nowotworowej.

Teraz przybliża na Facebooku szczegóły ciężkiej walki z rakiem, ale – jak zapewnia – nie poddaje się. Joanna Górska zwraca uwagę, że jej przypadek może spotkać każdego. Zaskoczyło ją to, że zmobilizowała wiele kobiet do zrobienia badań. Pociesza te, u których wyrkyto nowotwór: "Dziewczyny, jestem z Wami. Wszystko minie. To tylko przejściowe".

Sama jest już po jedenastej chemii. Pisze, że tradycyjnie "odcięło nogi" i odczuwa ból, ale nie zapadła w dwudziestogodzinny sen, jak było ostatnio. "Nie jest źle", podsumowuje. Podkreśla, że wcześnie wykryty rak piersi to coraz częściej choroba przewlekła, a coraz rzadziej śmiertelna. "Głowa do góry. Będzie dobrze, trzeba tylko siły i czasu", kończy swój post.

Myślałam, że mnie to nie spotka... ale właściwie dlaczego tak myślałam? Przecież to może spotkać każdego. Mój...

Opublikowany przez Joanna Górska na 13 grudnia 2017
Niespełna dwa miesiące temu znana dziennikarka w emocjonalnym wpisie na Facebooku wyjaśniła co jest przyczyną tego, że przerwała pracę w Polsat News. – Kochani, nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Pytacie dlaczego, a ja nie odpowiadałam... Czas powiedzieć o co chodzi. Jestem chora. Wrócę jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! – zaczęła post na Facebooku.

Kochani, nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Pytacie dlaczego, a ja nie odpowiadałam... Czas powiedzieć o co chodzi....

Opublikowany przez Joanna Górska na 20 października 2017
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...