Tragiczna śmierć Polki w Londynie. Przejechało po niej pięć aut, nikt nie pomógł

Polka została przejechana przez 5 aut na przejściu dla pieszych. Żaden z kierowców nie zatrzymał się, by jej pomóc.
Polka została przejechana przez 5 aut na przejściu dla pieszych. Żaden z kierowców nie zatrzymał się, by jej pomóc. Fot. Twitter.com/ChocOnChoc
29-letnia Polka zginęła na przejściu dla pieszych w Londynie. Wypadek był makabryczny. Została przejechana przez 3 ciężarówki i 2 samochody osobowe. Żaden z kierowców się nie zatrzymał, by udzielić jej pierwszej pomocy.

Do wypadku doszło w południowej części Londynu. 29-latka najpierw została potrącona przez ciężarówkę, a potem przez kolejne auta. Nikt się nie zatrzymał, by udzielić jej pierwszej pomocy. W końcu wezwano pogotowie, jednak akcja ratunkowa nie przyniosła skutku. Kobieta zmarła na miejscu. Sekcja wykazała, że zginęła od rozległych obrażeń.
Policja z Londynu wyśledziła wszystkie pięć aut. Przesłuchała trzech kierowców, jednak żadnego z nich nie aresztowała. Wciąż poszukiwani są świadkowie wypadku, a zwłaszcza nagrania z feralnego skrzyżowania.

Dodajmy, że Polka przebywała w Londynie wraz z rodziną w dzielnicy Wandsworth. Jak podaje serwis o2.pl – kraj pochodzenia ofiary poznaliśmy tydzień po wypadku.

Źródło: BBC
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...