"Aniołowie się radują...". Czyli, jak w zielonogórskim ratuszu na Wigilię zawitał prawdziwy anioł z PiS

Eleonora Szymkowiak, radna PiS z Zielonej Góry w takim stroju wystąpiła na Wigilii zorganizowanej dla radnych miasta.
Eleonora Szymkowiak, radna PiS z Zielonej Góry w takim stroju wystąpiła na Wigilii zorganizowanej dla radnych miasta. Fot. twitter.com/Beata__Ka
Wigilijne spotkanie w pracy nie musi być nudne. Pokazała to Eleonora Szymkowiak, radna z Zielonej Góry. Na ratuszową Wigilię przyszła w stroju... anioła. I jak donoszą lokalne media, to nie pierwszy tego typu przypadek.

To zdjęcie robi twitterową furorę. 70-letnia radna Prawa i Sprawiedliwości z Zielonej Góry postanowiła uatrakcyjnić wigilijne spotkanie radnych miasta i przyjść w stroju anioła. I nie, radna nie ograniczyła się tylko do założenia przypadkowego białego stroju. Do swojego outfitu dołączyła także białe skrzydła (wraz z oświetleniem). Tymczasem jak poinformowało Radio Zielona Góra, przebranie Eleonory Szymkowiak to już tradycja. Radna klubu PiS nie pierwszy raz przed świętami "zamieniła się" w anioła.
Jednak nie zawsze pani Eleonora jest aniołem. Jak donosi "Super Express", kilka lat temu radnej nie spodobali się muzycy z Białorusi, którym kazała opuścić swoje towarzystwo, okraszając to wyrażeniami powszechnie uznawanymi za wulgarne ("wypier... z tymi Ruskimi do lasu"). A to już psuje wizerunek anioła, który zstąpił na zielonogórską ziemię.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...