Fake news "Naszego Dziennika" o zatrzymaniu wiceministra. Prokuratura dementuje informacje gazety

"Nasz Dziennik" podał nieprawdziwą informację o zatrzymaniu Michała Królikowskiego, wiceministra sprawiedliwości w rządzie PO-PSL
"Nasz Dziennik" podał nieprawdziwą informację o zatrzymaniu Michała Królikowskiego, wiceministra sprawiedliwości w rządzie PO-PSL Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
"Nasz Dziennik" napisał, że były wiceminister sprawiedliwości w rządzie PO – PSL Michał K. został aresztowany w związku z działalnością mafii paliwowej.

Informacje "Naszego Dziennika" już oficjalnie zdementowała Prokuratura Krajowa twierdząc, że Michał Królikowski nie został zatrzymany ani aresztowany.
Do niedawna Michał K. był obrońcą osób zatrzymanych w związku z wyłudzeniami VAT. Według zdementowanych informacji gazety, ma być oskarżany przez prokuraturę o pranie pieniędzy. Poza tym zarzuty ma mieć też inny adwokat. W jego przypadku chodzi o udziiał w zorganizowanej grupie przestępczej i pranie brudnych pieniędzy.

"ND" podawał, że według Prokuratury Krajowej jeden z adwokatów przyznał się do zarzucanych mu czynów i wyraził skruchę. Zobowiązał się też do zwrotu na rzecz Skarbu Państwa w wysokości ponad 5 mln zł. Krzysztof Berenda z RMF FM zaprzecza informacjom "ND" o zatrzymaniu, twierdząc, że Michał Królikowski nie został zatrzymany, gdyż odbiera telefony.
źródło: "Nasz Dziennik"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...