Siostry Godlewskie nie przejęły się falą hejtu. Udzieliły pierwszego wywiadu, w którym zdradziły "artystyczne" plany

Klip sióstr Godlewskich ma już w internecie, łącznie z przeróbkami i reprodukcjami, 8 mln wyświetleń.
Klip sióstr Godlewskich ma już w internecie, łącznie z przeróbkami i reprodukcjami, 8 mln wyświetleń. KoDi Games/YouTube
Siostry Esmeralda i Małgorzata Godlewskie podbijają polski internet. Jeszcze kilka tygodni temu mało kto o nich słyszał, dziś cieszą się w sieci niesamowitą popularnością. Osiągnęły na YouTubie 8 mln wyświetleń. Właśnie wystąpiły w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziały o kulisach ogromnej popularności.

Siostry Godlewskie nabijają miliony wyświetleń kontrowersyjną interpretacją przeboju "Pada śnieg", który 19 lat temu zaśpiewało cudowne dziecko polskiego popu, Krzysztof Antkowiak w duecie z Edytą Górniak. Teraz – dzięki między innymi wątpliwej jakości wykonania świątecznego przeboju – siostry Esmeralda i Małgorzata Godlewskie stały się rozpoznawalne.

Siostry Godlewskie w programie "Dzień Dobry TVN" po raz pierwszy obszerniej opowiedziały o sobie. Jak zdradziła Monika Godlewska, "Esmeralda" jest tylko jej scenicznym pseudonimem. Marcin Sawicki zauważył, że spotkało je coś nadzwyczajnego, czyli 8 milionów wyświetleń klipu w internecie, łącznie z przeróbkami i reprodukcjami. Siostry odniosły się do negatywnych komentarzy na temat wykonania piosenek i wyglądu (powiększone usta). – Nie możemy się poddać po lawinie nienawiści i hejtu. Musimy być silne, a siłę czerpiemy przede wszystkim od siebie. Nasza siostrzana siła dodaje nam niezwykłej mocy – zdradziła "Esmeralda" Godlewska.
"Esmeralda" ujawniła najbliższe plany zawodowe duetu. Dotyczą branży muzycznej. Nie będą to jednak kolędy. Siostry zdają sobie sprawę, że mają wiele do nadrobienia pod względem wokalu, choreografii czy wizerunku. – Skoro już wystąpiłyśmy w kolędowaniu, to jest pomysł na branżę muzyczną – powiedziała. – Spotkało nas wprawdzie 90 procent hejtów, ale chcemy dać przykład innym osobom, by się nie poddawały – argumentowała Małgorzata Godlewska.

Zdradziła też, że jest z zawodu jest pielęgniarką i po jej występach pojawiły się ze strony internautów groźby odebrania prawa do wykonywania zawodu. – To jest bardzo przykre – podsumowała. Chcą, by nie oceniać ich po wyglądzie. – Czy gdybym nie miała rąk i nóg, ludzie też by się ze mnie śmiali?! – pytała Małgorzata Godlewska. Jak zaznaczyły, to kobiety krytykują je zdecydowanie częściej. – To przykre, bo mamy tyle pięknych kobiet w naszym kraju i powinnyśmy się nawzajem wspierać, a nie krytykować – zauważyła Esmeralda.
Siostry Godlewskie w DDTVN

Koniec roku, jeśli chodzi o polski internet, należał niewątpliwie do nich. Marcin Sawicki spotkał się z Moniką "Esmeraldą" i Małgorzatą Godlewskimi! http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/siostry-godlewskie-hit-czy-kit,249686.html

Opublikowany przez Dzień Dobry TVN na 31 grudnia 2017
Zdaniem publicysty Tomasza Stawiszyńskiego, który także wypowiedział się dla Dzień Dobry TVN, siostry Godlewskie doskonale odnajdują się w internetowej rzeczywistości, bo potrafią zagrać na nutach, które oddziałują na publiczność.


Siostry właśnie wypuściły kolejną "przeróbkę", tym razem z okazji Sylwestra.
Estetyczne doznania związane z występami sióstr Godlewskich to jedno. Ale reakcje internautów – drugie. Pisaliśmy o tym, że prowokujące dokonania artystyczno-wizualne mogą uświadomić jedno: że niektórzy z nas tylko czekają na to, by w anonimowych komentarzach dołożyć komuś, kogo z jakiegoś powodu uważają za gorszego.

źródło: Dzień Dobry TVN
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...