Paweł Kukiz rzucił wyzwanie Jackowi Kurskiemu."Jeśli zaprosisz Sandu Ciorbę w przyszłym roku – jesteś mistrz!"

Paweł Kukiz rzucił wyzwanie prezesowi TVP Jackowi Kurskiemu. "Jeśli zaprosisz Sandu Ciorbę w przyszłym - jesteś mistrz".
Paweł Kukiz rzucił wyzwanie prezesowi TVP Jackowi Kurskiemu. "Jeśli zaprosisz Sandu Ciorbę w przyszłym - jesteś mistrz". Fot. Małgorzata Kujawka / Agencja Gazeta
Lider Kukiz'15 a jeszcze do niedawna lider zespołu Piersi zaproponował prezesowi TVP, by na kolejnego Sylwestra zaprosił rumuński zespół Sandu Ciorba. – Tych na załączonych obrazku nawet Zenek nie przebije. Jeśli zaprosisz Sandu Ciorbę w przyszłym roku –jesteś Mistrz! :-) " – napisał Paweł Kukiz do Jacka Kurskiego.

Prezes Jacek Kurski pęka z dumy, bo – według szacunków policji – na sylwestrową imprezę Telewizji Polskiej do Zakopanego zjechało około 80 tys. osób. A i wyniki oglądalności Dwójka miała najlepsze, czym Jacek Kurski chwalił się na Twitterze już wczoraj. "Dobijamy do 8 mln, średnia całego #SylwesterMarzeń 6,4 mln. Reszta się nie liczy. Dziękuje widzom TVP" – napisał.
Gwiazdą tegorocznego Sylwestra w Dwójce był Louis Fonsi. Za ten występ otrzymał prawie pół miliona złotych. Oprócz niego na scenie pojawili się polscy artyści, m.in.: Maryla Rodowicz, Sławomir Zapała, Zakopower, ale i długo wyczekiwana gwiazda disco polo – Zenon Martyniuk. Niektórzy kpili, że drugi rok z rzędu Telewizja Polska promuje disco polo i Zenka Martyniuka.

Kura... Wczorajszo-dzisiejsza muzyczna uczta w TVP to prawie absolut :-) Ale tych, którzy na załączonym obrazku nawet...

Opublikowany przez Paweł Kukiz na 31 grudnia 2017
Lider Kukiz'15 wbił szpilę prezesowi TVP. "Kura... Wczorajszo-dzisiejsza muzyczna uczta w TVP to prawie absolut :-) Ale tych, którzy na załączonym obrazku nawet Zenek nie przebije :-) Jeśli zaprosisz Sandu Ciorbę w przyszłym roku –jesteś Mistrz! :-) :-) :-) Poważnie! :-)" – napisał na Facebooku Paweł Kukiz, jednocześnie składając noworoczne życzenia.
Zespół Sandu Ciorba prześmiewczo nazywany jest rumuńskim odpowiednikiem polskiego Weekend. Największym hitem rumuńskiego bandu jest popularny w Polsce kawałek – "Dalibomba".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.