Przerażające nagranie ze śmiertelnego wypadku w Toruniu. Pędzące auto wbiło się w dwójkę pieszych

Śmiertelny wypadek w Toruniu. Kierowca na przejściu dla pieszych potrącił dwie osoby.
Śmiertelny wypadek w Toruniu. Kierowca na przejściu dla pieszych potrącił dwie osoby.
Do tragiczny wypadku w sylwestrową noc doszło przy ul. Szosa Lubicka w Toruniu. Kierowcą pędzący mercedesem śmiertelnie potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych. W sieci pojawiło się przerażające nagranie z wypadku. Uwaga, film zawiera drastyczne sceny i może być nieodpowiedni dla niektórych widzów.

Do wypadku doszło nad ranem w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Rozpędzony samochód potrącił dwie osoby, które przechodziły przez przejście dla pieszych, przy którym była wyłączona sygnalizacja świetlna. Dwójka przechodniów – 67-letni mężczyzna i kobieta – zginęli na miejscu.

– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 57-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Mercedes, jadąc Szosą Lubicką w kierunku centrum, potrącił dwie osoby przechodzące przez jezdnie – mówił Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Serwis OtoTorun ustalił nieoficjalnie, że kierowca z zawodu był taksówkarzem.

W internecie pojawiło się nagranie z wypadku. Widać na nim, że piesi chyba z daleka zobaczyli samochód i chcieli podbiec, by zdążyć przed nim, ale auto było tak rozpędzone, że nie było szans ani na ucieczkę przed nim, ani na zatrzymanie pojazdu. Obie osoby nie miały szans na przeżycie. Kierowca był trzeźwy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna".[/b] Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna". Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Zachód rezygnuje z diesli. [b]Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Zachód rezygnuje z diesli. Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Redakcja naTematRedakcja naTemat

Już w niedzielę wybory - najważniejsze wydarzenie polityczne od trzech lat i najważniejsze wybory samorządowe w naszym życiu. Ich wynik będzie miał wielki wpływ na to, co stanie się za rok, gdy stawką będą demokracja, państwo prawa i członkostwo Polski w UE.