Adam Małysz pokazał niewiarygodną klasę. Jego zdjęcie z Kamilem Stochem przejdzie do historii

Zdjęcia Adama Małysza, który trzyma parasol nad Kamilem Stochem udostępniają użytkownicy Twittera.
Zdjęcia Adama Małysza, który trzyma parasol nad Kamilem Stochem udostępniają użytkownicy Twittera. Adam Stępień/Agencja Gazeta
Legendarny skoczek Adam Małysz udowodnił w trakcie kariery, że jest nie tylko wybitnym sportowcem. Pokazuje również wielką klasę jako człowiek. Jego zdjęcie z Kamilem Stochem przejdzie do historii po ostatnim konkursie skoków w Innsbrucku obiega internet.

Podczas swojej kariery Adam Małysz stoczył między innymi pasjonującą walkę ze Svenem Hannawaldem o zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni. Niemiec dzięki turniejowi przeszedł do historii, bo jako jedyny skoczek wygrał wszystkie konkursy w ramach jednej edycji TCS. Teraz przed wielką szansą na przejście do historii staje Kamil Stoch, któremu do kompletu zwycięstw w tegorocznej edycji brakuje już tylko ostatniego triumfu na skoczni w Bischofshofen. Adam Małysz stara się pomagać młodszemu koledze jak może i okazuje mu wielki szacunek.

Zdjęcie z Adamem Małyszem, który trzyma nad Stochem parasol po konkursie skoków, zamieścił na Twitterze dziennikarz Eurosportu Krzysztof Srogosz. "Widzieliście kiedyś większą radość na twarzy człowieka trzymającego parasol?:-) Wielki skoczek tak pięknie pomaga drugiemu wspaniałemu", napisał na Twitterze dziennikarz.
Internauci są zachwyceni zdjeciem, czemu dają wyraz w komentarzach na Twitterze.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.