Poszła plotka o nowej funkcji Beaty Szydło. Była premier natychmiast odpowiedziała na Twitterze

Beata Szydło pozostanie wicepremierem w rządzie Mateusza Morawieckiego.
Beata Szydło pozostanie wicepremierem w rządzie Mateusza Morawieckiego. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
Już w samo południe wszystko będzie jasne. I może dobrze, bo zalewani jesteśmy niekończącymi się spekulacjami dziennikarzy na temat obsady rządu Mateusza Morawieckiego. Najnowsza informacja dotyczyła byłej premier Beaty Szydło.

Dziennikarz Radia Zet Mariusz Gierszewski napisał na Twitterze, że była premier Beata Szydło zostanie w rządzie jako pełnomocnik do spraw wyborów samorządowych.

Do tej informacji natychmiast odniosła się na Twitterze Beata Szydło, która napisała, że "prostuje, by nie było niepotrzebnego zamieszania". Potwierdziła, że zostanie wicepremierem, a nie pełnomocnikiem ds. wyborów samorządowych.
Beata Szydło, która pod koniec roku przestała być premierem, obecnie pełni funkcję wiceprezesa Rady Ministrów i przewodniczącej Komitetu Społecznego Rady Ministrów. Zapowiadana rekonstrukcja rządu ma odbyć się o godzinie 12. Wtedy nastąpi zaprzysiężenie nowych ministrów. O godzinie 13:30 odbędzie się już posiedzenie nowego rządu. Odwołane zostało posiedzenie zaplanowane początkowo na godzinę 10.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...