"Na kolana i do ust". Polski proboszcz jednym wpisem wywołał najgorsze opinie, jakie mamy o Kościele

Proboszcz z Bydgoszczy udostępnił zdjęcie chłopca przyjmującego komunię i dodał komentarz "na kolana i do ust".
Proboszcz z Bydgoszczy udostępnił zdjęcie chłopca przyjmującego komunię i dodał komentarz "na kolana i do ust". Facebook/Roman Adam Kneblewski
Ksiądz Roman Adam Kneblewski to proboszcz w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy. Kapłan zamieścił bulwersujący post na Facebooku, który wywołał lawinę krytycznych komentarzy.

Ksiądz Kneblewski, jak się wydaje, przekroczył granice dobrego smaku. Opublikował zdjęcie chłopca, który przyjmuje komunię i okrasił to komentarzem "Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną".

Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną. ;-)

Opublikowany przez Roman Adam Kneblewski na 8 stycznia 2018
Komentarze wzburzonych internautów są jednoznaczne. Użytkownicy Facebooka bez ogródek piszą o "pysze katolickiej mafii". "To już dno. Co mam skomentować zachowanie tego 'osobnika'"? Przecież nie będę się zniżał do jego poziomu", "Nie ma to jak zamknąć Boga w opłatku i stać się Jego dysponentem. Ech.. Co wy wyprawiacie", "Wymiotowac sie chce!!!! Jezeli to Wasze pieklo gdzies istnieje to ksiadz w nim pierwsze miejsce zajmie. Tak ksiadz lubi male dzieci?" - to tylko niektóre z komentarzy.

Ksiądz Kneblewski jest bardzo aktywny na Facebooku. Ostatnio zamieścił na przykład artykuł z wypowiedzią abpa Jędraszewskiego o tym, że "wielkie siły tego świata kierują swój atak na Polskę". Jędraszewski alarmował, że obecnie powstaje nowa kultura, która jest przeciwna Ewangelii. Znany jest też z radykalnych wypowiedzi na temat przerywania ciąży.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...