Przetakiewicz napisała, kiedy mężczyzna jest bezużyteczny. Jej wpis wywołał falę komentarzy

Joanna Przetakiewicz opublikowała na Instagramie wpis, który wywołał falę komentarzy.
Joanna Przetakiewicz opublikowała na Instagramie wpis, który wywołał falę komentarzy. Instagram/joannaprzetakiewicz
Joanna Przetakiewicz to projektantka mody i właścicielka marki "La Mania", która jednak stała się szerzej znana po tym, jak związała się z Janem Kulczykiem i zaczęła się z nim publicznie pokazywać. Od tamtej pory wystąpiła między innymi w programie "Azja Express" w TVN i często wypowiada się w mediach społecznościowych na temat roli mężczyzny w związku.

Ostatnio Joanna Przetakiewicz ujawniła, że była żoną Jana Kulczyka. Do tej pory, a minęły już dwa lata od śmierci miliardera, była uznawana jedynie za partnerkę jednego z najbogatszych Polaków. Teraz zdefiniowała na Instagramie najważniejszą cechę prawdziwego mężczyzny. Na początku zastanawia się czy mężczyźni odpowiedzieliby prawidłowo, co dla kobiety w życiu jest najważniejsze. I stanowczo udziela odpowiedzi: "TO POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA".

Pisze, że bez tego żadna kobieta nie jest szczęśliwa i związek nie jest zdrowy. Nie ma bowiem, według niej, nic wspanialszego, co mężczyzna może dać kobiecie. "Kiedy myślimy, ze mnie obroni, ochroni, wesprze, kiedy w siebie zwątpię, będzie obok, będzie dla mnie. Będzie. Zrozumie. Bez wysiłku. Stanie za mną murem... nie można się nie zakochać" - zdradza receptę na szczęśliwy związek.

"Przy NIM chcemy być delikatniejsze,drobniejsze i bardziej kruche. 
Śmiem twierdzić, ze mężczyźni którzy nie troszczą się o kobiety są bezużyteczni.", puentuje Joanna Przetakiewicz. Jej wpis wywołał falę komentarzy, internauci podzielili się w opiniach. Niektórzy pytają, czy w ogóle są tacy mężczyźni, inni wręcz piszą stanowczo, że takich na pewno nie ma. Niektóre internautki zwracają jednak uwagę, że "Warto jednak zawsze pamiętać, ze musimy tez umieć zatroszczyć się same o siebie, bo gdy mężczyzny naszego życia zabraknie, jesteśmy zdane same na siebie".


Inne przyznają rację Przetakiewicz: "Zgadzam się Kochana z Tobą w 100%. Jestem w związku z mężem już 24 lata właśnie dlatego, że jest prawdziwym mężczyzną”. Inna zauważa, że kobiety często w młodości zapominają o bezpieczeństwie, które jest "kluczowe", koncentrując się zbytnio na namiętności w związku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...