Prawdziwa mistrzyni drugiego planu. Kobieta absurdalnie przeszkodziła dziennikarzowi w relacji na żywo

Kobieta w tle okazała się prawdziwą mistrzynią drugiego planu.
Kobieta w tle okazała się prawdziwą mistrzynią drugiego planu. Kadr z Telewizji WP
Telewizja rządzi się swoimi prawami, zwłaszcza ta na żywo. Przekonała się o tym masa dziennikarzy, a teraz do tego grona dołączył reporter Telewizji WP Kamil Sikora. Podczas jego relacji na żywo sprzed Pałacu Prezydenckiego doszło do niecodziennego zakłócenia.

Do niecodziennego zdarzenia doszło we wtorek koło godziny 11. Piszemy, o której godzinie, ponieważ nie jest to bez znaczenia dla tego, co zaraz zobaczycie. Kamil Sikora, dziennikarz Wirtualnej Polski (a dawniej nasz redakcyjny kolega w naTemat) prowadził relację na żywo sprzed Pałacu Prezydenckiego. To gorący politycznie okres rekonstrukcji, więc jak sami widzicie, sprawa poważna. I byłaby to po prostu kolejna z wielu telewizyjnych relacji na Krakowskim Przedmieściu, gdyby nie pewna kobieta, która okazała się prawdziwą mistrzynią drugiego planu.
Nagle pewnym krokiem podeszła do ekipy dziennikarzy, stanęła za prowadzącym relację, wyciągnęła tanie wino Amarena i... pociągnęła jakby nigdy nic. Potem poprawiła drugi raz. Dziennikarz na początku nie zauważył, co dzieje się za jego plecami. Gdy zorientował się, co się właśnie stało, nie dało się ukryć zdziwienia. Do tej pory nie wiadomo, czy kobieta zrobiła to celowo, czy zupełnie przypadkiem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...