"Zapłacą za to te medialne psy!" Dominik Tarczyński nie wytrzymał po żarcie na Facebooku

Dominik Tarczyński zapowiada skierowanie sprawy do prokuratury po facebookowym wpisie profilu Sok z Buraka.
Dominik Tarczyński zapowiada skierowanie sprawy do prokuratury po facebookowym wpisie profilu Sok z Buraka. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
Dominik Tarczyński zareagował na internetowego fake newsa ze swoimi rzekomymi wypowiedziami. Napisał "śmierdzące kłamliwym łajnem opozycyjne hieny produkują fałszywą grafikę! Zapłacą za to te medialne psy! Proszę TVP Info o oświadczenie potwierdzające fejk, a do prokuratury składam doniesienie".

Co tak zdenerowało posła Prawa i Sprawiedliwości? Na popularnym facebookowym profilu "Sok z Buraka", który często prezentuje prześmiewcze wobec władzy treści, pojawiła się grafika z rzekomą wypowiedzią Tarczyńskiego na antenie TVP Info. Na stylizowanej na pasek TVP Info planszy możemy przeczytać, że "zakaz aborcji to początek. Zamkniemy sex-shopy i burdele, wytępimy pornografię, przywrócimy obyczajność na plażach”. W zajawce posta czytamy: "mamy styczeń, a #Jenot już szykuje się na letnią walkę o moralność narodu. ROZBIERANIE NA PLAŻACH BĘDZIE ZAKAZANE.... Za wyjątkiem posłów PiS".

Mamy styczeń, a #Jenot już szykuje się na letnią walkę o moralność narodu. ROZBIERANIE NA PLAŻACH BĘDZIE...

Opublikowany przez SokzBuraka na 12 stycznia 2018
Poza fake'owym paskiem umieszczony został też rzekomy tweet Tarczyńskiego, w którym czytamy: "Tak, jestem za tym, by zrobić porządek na polskich plażach. Opalenie ma swoje granice, nie damy cofnąć Polski wstecz do czasów Sodomy i Gomory".
Trwa ładowanie komentarzy...