Rozenek dosadnie odpowiada Wojewódzkiemu. "Mam nadzieję, że ujawni Pan również swoją część SMS-ów"

Małgorzata Rozenek odpowiedziała na Facebooku Kubie Wojewódzkiemu po tym, jak dziennikarz napisał, że ujawni treść jej SMS-ów, wyraźnie sugerując, że były one dwuznaczne.
Małgorzata Rozenek odpowiedziała na Facebooku Kubie Wojewódzkiemu po tym, jak dziennikarz napisał, że ujawni treść jej SMS-ów, wyraźnie sugerując, że były one dwuznaczne. Fot. Facebook.com/Małgorzata Rozenek
Po krytycznych słowach Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana o Renacie Kaczoruk, jej partner Kuba Wojewódzki na Facebooku zagroził, że ujawni SMS-y niegdyś wysyłane do niego przez Rozenek. Zasugerował przy tym, iż były one dwuznaczne. "Wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką" – dodał. Na odpowiedź Małgorzaty Rozenek nie trzeba było długo czekać.

Kuba Wojewódzki opublikował wpis o Małgorzacie Rozenek i już po godzinie było pod nim ponad 11 tys. interakcji i ponad 800 komentarzy. Prezenter zwraca się w nim do "Małgosi Rozenek-Majdan". I informuje, że zabezpieczył u swoich adwokatów SMS-y, które od niej dostawał. Wyraźnie sugeruje przy tym, że były one dwuznaczne. "Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki. I choć brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami, to jednak oboje przecież uważamy, że prawda powinna zwyciężyć. Czyż nie ?" – napisał Kuba Wojewódzki.
Rozenek do Wojewódzkiego: czy nie obawia się Pan...?
Już po godzinie – także na Facebooku – odpowiedziała mu Małgorzata Rozenek. Dodała do wpisu zdjęcie, na którym widać ją dość roznegliżowaną w towarzystwie męża, a w tle widnieje zdjęcie Johny'ego Casha, który pokazuje środkowy palec. Rozenek napisała, że absolutnie nie oceniała moralności Kaczoruk, a jedynie jej nieudolne ruchy w telewizji. Zwraca uwagę, że Wojewódzki wielokrotnie pozwalał sobie na podobne komentarze wobec pracy jej i Radosława Majdana.
Małgorzata Rozenek wyraża nadzieję, że Kuba Wojewódzki zamieści również swoją część SMS-owej korespondencji. "Tylko czy nie obawia się Pan, że wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet - w tym również Pana partnerkę - ma opanowane do (ekhm… ) perfekcji. Prawda wtedy bardzo by zwyciężyła ? Chociaż… Bardziej obawiałabym się tego, że jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań. Gratuluje talentu pisarskiego Pana wybrance" – napisała.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.