Tajemnicza śmierć Polaka we Francji. Na jego ciele znaleziono poważne obrażenia

Ciało 21-letniego kierowcy ze Szczytna znaleziono w nocy z wtorku na środę w miejscowości Pusignan koło Lyonu we Francji.
Ciało 21-letniego kierowcy ze Szczytna znaleziono w nocy z wtorku na środę w miejscowości Pusignan koło Lyonu we Francji. Maxppp/zdjęcie poglądowe
Francuska żandarmeria wyjaśnia tajemniczą śmierć polskiego kierowcy koło Lyonu – dowiedział się francuski korespondent RMF FM. Ciało 21-letniego mieszkańca Szczytna zostało znalezione koło zaparkowanej na poboczu, prowadzonej przez niego furgonetki.

Na ciele Polaka, które zostało odkryte przy ulicy L'aveue de Staolas w miejscowości Pusignan koło Lyonu, były poważne obrażenia – mówią RMF FM źródła z francuskiej żandarmerii. Funkcjonariusze znaleźli ciało Polaka w nocy z wtorku na środę o godz. 1. Początkowo wiele wskazywało na to, że 21-letni kierowca ze Szczytna padł ofiarą napaści. Teraz jednak, według nieoficjalnych informacji, służby skłaniają się do wersji wypadku drogowego, którego sprawca uciekł.

Zgodnie z tą wersją, 21-letni kierowca ze Szczytna, który pracował dla jednej z firm kurierskich, mógł zostać śmiertelnie potrącony, kiedy wychodził z furgonetki zaparkowanej w miejscowosci Pusignan niedaleko lotniska im Antoine'a de Saint-Exupery'ego w Lyonie.

Polak po raz pierwszy pojechał do Francji w ramach kursu kurierskiego. Ostatni raz jego rodzina miała z nim kontakt we wtorek około godziny 21.

źródło: RMF FM
Trwa ładowanie komentarzy...