Popularna strona filmy.to padła. Internauci natychmiast polecili alternatywę

Strona filmy.to przestała działać
Strona filmy.to przestała działać
Strona filmy.to była zapowiadana jako "killer" serwisu streamingowego cda.pl. Ale... właśnie padła, a internauci pytają, co takiego się stało?

Filmy.to jest portalem streamingowym, jednym z wielu, który umożliwia oglądanie filmów w czasie rzeczywistym bez konieczności pobierania i zapisywania plików na dysku. Takie portale zręcznie balansują na granicy prawa, bo unikają oskarżeń o łamanie prawa, które dokonuje się, gdy następuje "dalsze udostępnianie filmów".

Teraz filmy.to nie działa. I to nie pierwszy raz. W ciągu ostatniego roku co najmniej kilka razy serwis znikał z internetu, by pojawić się ponownie. Baza filmów, którą dysponuje filmy.to, zawiera ponad 8 tys. pozycji. A więc dla wielu widzów strata jest spora.

Co zamiast tego? Coraz bardziej popularna jest wtyczka FilmWebbooster. To wtyczka do przeglądarki internetowej, która umożliwia oglądanie filmów i seriali za pośrednictwem strony Filmweb. Wtyczka przeszukuje najpopularniejsze polskie serwisy z filmami i serialami, ale niektórzy internauci zwracają uwagę na moralny aspekt takiego mechanizmu. Zwolennicy wyjaśniają, że skoro jest dostępna w Google Chrome Store, to wszystko jest w porządku.
Trwa ładowanie komentarzy...