Komiczna wpadka Marcina Prokopa podczas prezentacji ramówki TVN. Ale jego reakcja jest jeszcze lepsza

Marcin Prokop pomylił się podczas prezentacji ramówki TVN. Jego reakcja na Instagramie pokazuje, że ma poczucie humoru.
Marcin Prokop pomylił się podczas prezentacji ramówki TVN. Jego reakcja na Instagramie pokazuje, że ma poczucie humoru. Instagram/Marcin Prokop
Rzecz wydarzyła się podczas prezentacji wiosennej ramówki programowej TVN. Imprezę prowadził właśnie Marcin Prokop, który zapraszał na scenę gwiazdy związane z kolejnymi produkcjami.

Marcin Prokop opowiadał widzom o nowym serialu czy programie. Na ekranach pojawiło się logo paradokumentu "19+", na scenę weszli aktorzy. Prokop jednak wtedy omyłkowo przedstawił twórców serialu "Szkoła".

Jakby tego było mało, kiedy nastąpiła prezentacja "Szkoły", Prokop wyczytał nazwiska związane z paradokumentem "19+" i przedstawił zarys jego nowych odcinków. Wpadka rozbawiła publiczność, ale nie pomogła Prokopowi. Także wydawcy nie zakomunikowali prezenterowi, że pomylił programy.

Marcin Prokop w swoim stylu wybrnął jednak z pomyłki i skomentował ją na Instagramie. "Serdecznie pozdrawiam niezrównaną obsadę serialu "Szkoła". Mam wszystkie wasze płyty. i taki plakat nad pryczą. ps: możecie mówić mi „szymon”. #kiedyscenariuszpłatafigle" – napisał Marcin Prokop, publikując zdjęcie aktorów z... "19+".

Niestety, nie wszyscy obserwujący profil Marcina Prokopa złapali autoironię prezentera. Poprawiali dziennikarza, że chodzi o aktorów z "19+". Innym nie podobało się to, że już podczas prezentacji ramówki ani Marcin Prokop ani nikt inny nie skorygował jego pomyłek. "Był na to czas", "Szanujmy się" - pisali zbulwersowani internauci.

źródło: Plejada http://plejada.pl/newsy/marcin-prokop-zaliczyl-wpadke-na-ramowce-tvn-jaka/7q1xb3
Trwa ładowanie komentarzy...