"Jeszcze tak łatwo się nie poddam, żyję". Dorota Wellman wyjaśnia dlaczego zniknęła z anteny TVN

Co się stało z Dorotą Wellman w"Dzień Dobry TVN"? Dziennikarka uspokaja.
Co się stało z Dorotą Wellman w"Dzień Dobry TVN"? Dziennikarka uspokaja. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
To, co stało się wczoraj podczas programu "Dzień Dobry TVN", zaniepokoiło wielu widzów. Na godzinę przed zakończeniem programu Dorota Wellman zniknęła z wizji. Jej partner, Marcin Prokop, poinformował jedynie, że dziennikarka jest niedysponowana i dalszą część programu poprowadził sam. Dziś Dorota Wellman wróciła przed kamerę i osobiście wyjaśniła widzom, co się zdarzyło.

Dorota Wellman podziękowała za liczne słowa wsparcia, jakie popłynęły ze strony widzów. "Plotki o mojej śmierci są zdecydowanie przesadzone - jak to mówił klasyk" – zażartowała. Wyjaśniła, że po prostu miała wczoraj potężną migrenę. Dlatego musiała w trakcie programu zejść z anteny.
Dorota Wellman

Dopadła mnie wczoraj taka migrena, że prawie nie umarłam - i chciała mi rozsadzić bańkę. Na szczęście przyjechali ratownicy medyczni, których serdecznie pozdrawiam, i uratowali mnie od potwornego bólu. Bardzo państwu dziękuję za życzliwość i za życzenia. Jeszcze tak łatwo się nie poddam, żyję.

cytat za plotek.pl
Dziennikarka przyznała, że tak potężny atak migreny zdarza się jej co 7 lat. "Siedem lat przed nami. Spokojnie" – oświadczyła, rozpoczynając program zgodnie z planem o 8.00.
W środę w #DDTVN

W środę w Dzień Dobry TVN >> http://bit.ly/2ELfPVt << Wojciech Piotr Onak - polski reżyser i projektant, który pracował m.in. z Björk i Vivienne Westwood. Dlaczego porzucił życie w Londynie i zamieszkał w lesie na odludziu? W programie także znak naszych czasów, czyli wszystko o epidemii perfekcjonizmu. Następnie: skuteczny sposób na czysty dom, czyli wszystko o czyszczeniu parą oraz praktyczne sposoby na szczupły wygląd. Pokażemy wzory, które optycznie ujmują kilogramów. Bądźcie z nami o 8.00!

Opublikowany przez Dzień Dobry TVN na 6 lutego 2018
Dorota Wellman ma ogromne grono wiernych widzów, którzy ją uwielbiają. Ale ponieważ nie boi się zabierać głosu w kontrowersyjnych sprawach, nieraz spotykała się z hejtem. Po tym, jak wczoraj nie była w stanie dokończyć prowadzenia programu w TVN, też pojawiły się wobec niej zgryźliwe komentarze – nie ma jednak sensu ich przytaczać. Ich treść świadczy wyłącznie o ich autorach.
Trwa ładowanie komentarzy...