Polak w kilka godzin zarobił milion. Wszystko pokazał na filmie na Facebooku

Rafał Zaorski w kilka godzin zarobił milion złotych na spekulacjach kryptowalutami w internecie.
Rafał Zaorski w kilka godzin zarobił milion złotych na spekulacjach kryptowalutami w internecie. Facebook/Rafał Zaorski
Rafał Zaorski jest jednym z najaktywniejszych inwestorów na rynku. Uznawany jest za guru polskich spekulantów. Tym razem pokazał na Facebooku film, na którym zdradził sposób, jak w trzy godziny zarobić milion złotych.

W jaki sposób to zrobił? Wystarczy obejrzeć poniższy film. Wiadomo, że Rafał Zaorski stosuje metody, które odbiegają od najpopularniejszych na rynku. Jak wyjaśnił, nie wybiera handlu automatycznego, który jest ślepą uliczką. Ostatnio pochwalił się w internecie swoim portfelem o łącznej kwocie 13 milionów złotych.

Zaorski na Facebooku pokazał moment, w którym zamyka swoje pozycje, które otworzył kilka godzin wcześniej. Zysk, bagatela: ponad milion złotych. Pochwalił się, że jest to jego rekord i że 5 procent przeznacza na cele charytatywne. Nie należy się dziwić, że wzbudził zachwyt internautów, którzy domagają się w przyszłości relacji na żywo. "Może jednak od czasu do czasu jakiś Live Trading? Przydałaby się taka nasza narodowa szkoła spekulacji" - napisał jeden z komentujących jego film.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...