"Mała Księżniczka jest już z nami ". Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają drugą córkę

Joanna Koroniewska kolejny raz została mamą. "Mała księżniczka" jest już w domu.
Joanna Koroniewska kolejny raz została mamą. "Mała księżniczka" jest już w domu. Fot. Facebook / Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska pochwaliła się na Facebooku, że jej drugie dziecko jest już w domu. 8-letnia Janina będzie miała małą siostrzyczkę.

Joanna Koroniewska urodziła drugie dziecko. Choć nie znane jest jeszcze imię pociechy, to aktorka zdradziła płeć. Z radością napisała, że spełniły się marzenia jej rodziny i "mała księżniczka" jest już zdrowa i bezpieczna w domu. To drugie dziecko i druga córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Pierwszą jest 8-letnia Janina.
Do tej pory Koroniewska raczej broniła prywatności swojej rodziny. Jak sama pisała na Facebooku, zawsze stroniła od pokazywania swojej rodziny na forum. Wywiadów czy pokazywania dziecka publicznie. Opowiadania o życiu prywatnym. Nie komentowała nigdzie swojego obecnego stanu. Naiwnie wierząc, że w ten sposób nie "wystawia" swoich najbliższych na opinie innych. Mimo tego aktorka i jej rodzina stały się celem ataku hejterów, o czym także wspominała Koroniewska na Facebooku. Nie ona pierwsza, i pewnie nie ostatnia. Niedawno Bartek Kasprzykowski nie wytrzymał i pokazał zdjęcie hejterki. Ujawnił, czego "życzyła" jego córce.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...