Orłoś mistrzowsko zakpił z TVP podczas Telekamer. "Jestem pełen podziwu, dużo pasji, kreatywności"

Maciej Orłoś tradycyjnie podczas Telekamer wygłosił kilka słów w kierunku TVP.
Maciej Orłoś tradycyjnie podczas Telekamer wygłosił kilka słów w kierunku TVP. Jędrzej Nowicki/Agencja Gazeta
Nie milkną echa Telekamer 2018, które czytelnicy "Tele Tygodnia" przyznali największym osobowościom telewizyjnym. Obiektem kpin stała się po raz kolejny Telewizja Polska, która (na wszelki wypadek?) znów nie transmitowała imprezy.

Maciej Orłoś wręczał statuetkę "Osobowości telewizyjnej" Martynie Wojciechowskiej. Prezenter, jak w czasie poprzednich edycji Telekamer, skomentował sytuację w TVP. Zażartował ze słynnych pasków informacyjnych. – Kreatywne paski. Muszę powiedzieć, że jestem pełen podziwu, dużo pasji, kreatywności, oldschool, nawiązanie do okresu PRL – powiedział Maciej Orłoś ze sceny Telekamer. Także Martyna Wojciechowska odniosła się do sytuacji w TVP. Podziękowała Tomaszowi Kammelowi, że na nią zagłosował.

– Widzę, że w TVP oglądają TVN – krótko skomentowała Martyna Wojciechowska, która jednocześnie podziękowała TVN za wolność. Podobne słowa wypowiedziała Anita Werner, która dostała statuetkę w kategorii "Prezenter telewizyjny". Swoje trzy grosze dodała dziennikarka radiowa Maria Szabłowska. Szkoda, że nie widać was w telewizji – skomentowała wymownie.

TeleKamery to prestiżowe nagrody dla osobowości telewizyjnych. Już 21 lat czytelnicy "Tele Tygodnia" przyznają wyróżnienia najlepszym aktorom, serialom, prezenterom czy programom informacyjnym i rozrywkowym. W poniedziałek poznaliśmy tegorocznych laureatów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...