Zmarła popularna Pani Basia z "Gogglebox. Przed telewizorem". "Bez niej oglądanie programu to już nie to samo"

Zmarła pani Basia, lubiana przez telewidzów uczestniczka programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem".
Zmarła pani Basia, lubiana przez telewidzów uczestniczka programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Fot. Facebook.com/GoggleboxPrzedTelewizorem
To przykra informacja dla miłośników programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który od kilku lat z powodzeniem nadaje stacja TTV. Zmarła bowiem ulubiona bohaterka show, którą wszyscy znają jako Panią Basię.

Na facebookowym fanpage'u popularnego programu "Gogglebox. Przed telewizorem" pojawiła się oficjalna informacja o śmierci uczestniczki. "Wczoraj odeszła nasza ukochana Basia, bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem". (...) Zawsze uśmiechnięta, niezwykle ciepła. Wspaniała osoba. Brak słów, żeby wyrazić tęsknotę. Basiu, dziękujemy Ci" – poinformowała redakcja TTV.
Komentarze pod postem na temat śmierci Pani Basi są pełne smutku, ale nie brak też słów wsparcia dla bliskich zmarłej. "Bez naszej Pani Basi oglądanie programu to już nie to samo" – skomentowała przykrą informację jedna z internautek.

"Gogglebox. Przed telewizorem" to program emitowany od 2014 roku przez telewizję TTV. W trakcie jego trwania wybrane rodziny, grupy przyjaciół, a także pary komentują najpopularniejsze programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia.
Trwa ładowanie komentarzy...