Nikt nie spodziewał się tego powrotu w "M jak miłość". Znana aktorka po czterech latach znów w serialu TVP

Monika Krzywkowska znów wcieli się w rolę Joli Kaczmarek. Aktora po czterech latach wraca do "M jak miłość".
Monika Krzywkowska znów wcieli się w rolę Joli Kaczmarek. Aktora po czterech latach wraca do "M jak miłość". Bartoszz Bobkowski/Agencja Gazeta
Do serialu "M jak miłość" powracają znane i lubiane przez widzów aktorki. Początkowo chodziło o Tamarę Arciuch. Jednak nie tylko ona znów wystąpi w serialu TVP2. Tego powrotu nikt się nie spodziewał. Chodzi o Monikę Krzywkowską, która toczyła walkę z rakiem i powraca po czterech latach do "M jak miłość"!

Monika Krzywkowska znów ma wcielić się w rolę Jolanty Kaczmarek – podaje "Fakt". Aktorka potwierdziła już dziennikowi swój powrót do serialu. Serialowa Jola to kuzynka Adama Wernera, która zatrudniła prawnika Andrzeja Budzyńskiego i robiła wszystko, by uwieść podwładnego, który tworzył szczęśliwy związek małżeński z Martą. Widzowie "M jak miłość" mogą zatem obawiać się, że Jola może znów chcieć namieszać w życiu Budzyńskiego.

"To bardzo miłe zaskoczenie, że ten wątek jest jeszcze do wykorzystania. Jakiś czas temu produkcja serialu odezwała się do agencji, która się mną opiekuje i zapytano czy mam czas, by wrócić na plan. Odpowiedziałam, że chętnie! Bardzo się cieszę, że wracam do ukochanego serialu Polaków" – powiedziała "Faktowi" Monika Krzywkowska. Nie będzie to jedyny serial, w którym wystąpi. Krzywkowska zagra też w nowym sezonie "Drugiej szansy".

źródło: "Fakt"
Trwa ładowanie komentarzy...