Maffashion załamana. Chciała lecieć na nowojorski tydzień mody, ale musi zostać w… Gliwicach

Maffashion zamiast do Nowego Jorku uda się do Gliwic.
Maffashion zamiast do Nowego Jorku uda się do Gliwic. Fot. Instagram.com/maffashion_official/
Julia Kuczyńska, szerzej znana jako Maffashion, pochwaliła się na Instagramie swoją własną interpretacją głośnej okładki „Vogue’a”. Celebrytka przy okazji wystawiła się jednak na pytania o nowojorski tydzień mody. A konkretnie – dlaczego tam nie leci. Niektórych jej odpowiedź może szczerze rozbawić.

O nowojorski tydzień mody zapytało Kuczyńską co najmniej kilka osób. Z początku gwiazda Instagrama wykręcała się kupionym mieszkaniem. "Duży wydatek, a kupiłam mieszkanie i teraz inwestuję w nie. Będę tylko w Mediolanie i trochę w Paryżu" – stwierdziła.
Ale później przyznała, jaki jest prawdziwy powód jej niebecności. "Dostałam zaproszenia, akredytacje na wiele pokazów. Ale najbardziej żałuję 23.02 Versace. Musiałam zrezygnować bo kolejnego dnia jestem gościem na evencie w Gliwicach. I nie ma takich lotów, abym zdążyła na czas" – przyznała.

O jaki tajemniczy event chodzi? Według Pudelka to wizyta w centrum handlowym w Gliwicach, gdzie odbędą się "dyskusje i rozmowy na scenie". Serwis nazywa to wprost typową "chałturą".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...