Kontrowersyjna decyzja Martyny Wojciechowskiej. Pokazała małej córce swoją nagą sesję dla "Playboya"

Martyna Wojciechowska postanowiła pokazać swoją nagą sesją w "Playboyu" dziesięcioletniej córce Marysi Błaszczyk.
Martyna Wojciechowska postanowiła pokazać swoją nagą sesją w "Playboyu" dziesięcioletniej córce Marysi Błaszczyk. Fot. "Playboy" nr. 6 (103) Czerwiec 2001.
Martyna Wojciechowska nie wstydzi się swojego ciała i od dawna jest z niego dumna. Taką postawę przekazuje też swojej dziesięcioletniej córce Marysi Błaszczyk. Córka dziennikarki i podróżniczki niedawno miała więc okazję zobaczyć słynną nagą sesję mamy, która przed laty ukazała się w "Playboyu".

Nagą Marynę Wojciechowską czytelnicy "Playboya" mogli zobaczyć w 2001 roku. Dziennikarka miała wówczas 27 lat. I jak dziś wspomina, rozebranie się przed obiektywem pochwalał wówczas jej ojciec. – Mój tata z dumą trzyma ten egzemplarz w domu i wszystkim go pokazuje. Ja też pokazywałam ten numer z dumą mojej córce – powiedziała Wojciechowska "Faktowi.

– Nagie ciało jest powodem do dumy. Nie chcę budować jakichś niepotrzebnych tabu – dodała podróżniczka i dziennikarka. Co istotne, Martyna Wojciechowska przyznała jednak, że dziś nie zdecydowałaby się na kolejną taką sesję.

źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...