Przełom w leczeniu Tomasza Golloba? Żużlowiec po trzech tygodniach zabiegów w Chinach poczuł ukłucie w nogę

Tomasz Gollob poczuł ukłucie w nogę szpilka od akupunktury. Czy to przełom w leczeniu sparaliżowanego od pasa w dół sportowca?
Tomasz Gollob poczuł ukłucie w nogę szpilka od akupunktury. Czy to przełom w leczeniu sparaliżowanego od pasa w dół sportowca? Fot. Mikołaj Kuras / Agencja Gazeta
Tomasz Gollob od trzech tygodni przechodzi leczenie w klinice Nanning w Chinach, gdzie poddawany jest zabiegom akupunktury. I możliwe, że właśnie nastąpił przełom w jego rehabilitacji. Sparaliżowany sportowiec poczuł wreszcie ukłucie w nogę. Lekarze jednak radzą się wstrzymać z hurraoptymizmem.


Wiosną ubiegłego roku Tomasz Gollob uległ wypadkowi podczas zawodów motocrossowych w Chełmnie. Od początku rokowania były bardzo złe, w końcu usłyszał diagnozę – paraliż od pasa w dół. Dla sportowca brzmiało to jak wyrok, ale nie poddaje się. Od trzech tygodni przechodzi leczenie akupunkturą w klinice Nanning w Chinach i jak donoszą media, Tomasz Gollob poczuł ukłucie w nogę.

Podróż do Chin została częściowo sfinansowana przez fundację PZMot i władze Grudziądza, oraz klub GKM Grudziądz. Oprócz tego organizowane są składki i aukcje przez kibiców i sympatyków Tomasza Golloba. Czy trud się opłaci? Jak podaje "Gazeta Wyborcza", lekarz który towarzyszył żużlowcowi w Chinach stwierdził, iż na razie ,ie należy popadać w nadmierny optymizm. To, że Gollob poczuł ukłucie w nogę może być nieświadomym odruchem, a dalsze leczenie nie przyniesie żadnej poprawy.

źródło: "Gazeta Wyborcza"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0"Dziwne spojrzenia, złośliwe komentarze..." Tak wygląda życie ojców samotnie wychowujących dzieci
STYL ŻYCIA 0 0Przez dwa miesiące byłam streamerką gier. Oto, czego się nauczyłam
Cartoon Network 0 0Ktoś dokucza twojemu dziecku? Ten poradnik podpowie ci, jak poradzić sobie z tym problemem
0 0Nauczyciel krytykuje system oceniania. Domaga się zmian w szkołach
dadHERO 0 0Prawie półtora miliona złotych na polską planszówkę. Skąd ten sukces gry "Beyond Humanity:Colonies"?
0 0Najmłodsza miliarderka się bogaci. Poruszenie w świecie mody
WYWIAD 0 0"Żenujące". Były sołtys Rytla nie ukrywa, co myśli o reportażu Superwizjera o Beacie Szydło
0 0Wyrok za niski? Wnuk Wałęsy do więzienia może trafić na dłużej