Andrzej Grabowski się rozwodzi. Ferdek Kiepski będzie musiał zapłacić żonie fortunę

Andrzej Grabowski rozwodzi się z Anitą Kruszewską. Aktor byłem małżonce będzie musiał zapłacić milion złotych.
Andrzej Grabowski rozwodzi się z Anitą Kruszewską. Aktor byłem małżonce będzie musiał zapłacić milion złotych. Fot. Albert Zawada / Agencja Gazeta
Andrzej Grabowski, popularny aktor znany szerszej publiczności z roli Ferdynanda Kiepskiego, rozwodzi się z żoną. Wolność będzie go jednak kosztować majątek. Sąd uznał, że aktor musi zapłacić byłej już żonie milion złotych.

Ta batalia trwała długo, ale wygląda na to, że obie strony doszły do porozumienia w kwestii podziału majątku. Andrzej Grabowski rozwodzi się z Anita Kruszewską, jednak będzie go to drogo kosztować. Popularny aktor będzie musiał zapłacić byłej już małżonce okrągły milion złotych.

Para długo walczyła ze sobą o pieniądze. Jak podawał "Super Express", Grabowski chciał oddać żonie 50 tysięcy złotych, co Anicie Kruszewicz się nie spodobało. W tle sporu pozostawał willa z basenem o wartości około 5 mln złotych. Ostatecznie sąd orzekł rozwód bez orzekania o winie i zobowiązał Grabowskiego do wypłacenia Kruszewicz siedmiocyfrowej sumy. Podobno popularny aktor, znany wielu osobom z roli Ferdynanda Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich", jest strzępkiem nerwów, ale cieszy się, że rozwód ma już za sobą.

źródło: se.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...