The Rolling Stones znowu w Polsce! Już w lipcu zagrają na Stadionie Narodowym, ale bilety tanie nie będą

The Rolling Stones wystąpią 8 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Koncert odbędzie się w ramach trasy "No Filter".
The Rolling Stones wystąpią 8 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Koncert odbędzie się w ramach trasy "No Filter". Fot. Robert Kowalewski / Agencja Gazeta
To już potwierdzona informacja! Kultowy zespół The Rolling Stones wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym. Koncert odbędzie się 8 lipca, a bilety w sprzedaży pojawią się już za kilka dni. Jednak tanio nie będzie.

Wśród ich fanów nie brakuje takich, którzy pamiętają koncerty w Sali Kongresowej w Warszawie, które zagrali w ... 1967 roku. Śmiało można jednak powiedzieć, że wielu miłośników The Rolling Stones jeszcze się wtedy nie narodziło. Potem w Polsce byli jeszcze dwukrotnie, w Chorzowie w 1998 roku i na warszawskim Służewcu w 2007 roku. Za każdym razem dawali wspaniały spektakl. To zresztą ich znak rozpoznawczy, że nawet słaby jak na nich koncert pozostaje genialnym na tle konkurencji. Te najlepsze przechodzą do legendy.
Spekulacje o tym, że The Rolling Stones zagrają w tym roku w Warszawie pojawiały się od kilku miesięcy, ale z czasem coraz mniej osób dawało wiarę plotkom. A jednak, okazuje się, że zespół przyjedzie latem do Warszawy w ramach trasy koncertowej "No Filter". Koncert na Stadionie Narodowym odbędzie się 8 lipca.
Tymczasem już za kilka dni będzie można kupić bilety. Czy będą tłumy? Pewnie tak, Mick Jagger czy Keith Richards od lat nie grają przy pustych trybunach. Ale trzeba liczyć się z tym, że bilety do najtańszych nie należą. Miejsce gdzieś w odległych sektorach stadionu będą kosztować 395 zł, najdroższe będą bilety dające wstęp pod samą scenę po ok. 2 tys. zł.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...