Rafał Mroczek odchodzi z "M jak miłość"? Ekipa odpowiedzialna za serial już wydała ważne oświadczenie

Czy Rafał Mroczek odejdzie z serialu "M jak miłość"?
Czy Rafał Mroczek odejdzie z serialu "M jak miłość"? Fot. kadr z serialu "M jak miłość"
W nadchodzącym odcinku "M jak miłość" Paweł zdradzi, że potrzebuje odpoczynku i postanawia wyjechać. Widzowie serialu są więc zaniepokojeni. Obawiają się, że z TVP 2 zniknie ich ulubiony aktor Rafał Mroczek. Czy rzeczywiście przestanie on grać w popularnej produkcji, z którą związany jest już od prawie dwóch dekad?

Na porzucenie roli serialowego Pawła wskazują wątki, które pojawiają się w ostatnich odcinkach "M jak miłość". Otóż firma, którą prowadzi grany przez aktora Paweł Zduński nie ma się dobrze. Wiadomo już, że serialowy bohater będzie rozważał jej zamknięcie i wyjazd z kraju. Dlatego można było odnieść wrażenie, że z "M jak miłość" wkrótce zniknie postać Pawła Zduńskiego.

A jak jest w rzeczywistości? – Paweł Zduński po bolesnym rozstaniu z Alą nie może się pozbierać. W 1355. odcinku Zduński zamknie firmę, którą ostatnio zaniedbał, a także będzie zastanawiał się, czy nie wyjechać na jakiś czas z kraju. Ewentualny wyjazd bohatera nie oznacza, że aktor zniknie z serialu – poinformowała odpowiedzialna za promocję serialu Karolina Baranowska w rozmowie z portalem Onet.pl

Przypomnijmy, że Rafał Mroczek wraz ze swoim bratem bliźniakiem Marcinem Mroczkiem gra w "M jak miłość" od 2000 roku. Obaj szybko stali się jednymi z najpopularniejszych aktorów w nadawanej w TVP 2 produkcji.

źródło: Onet
Trwa ładowanie komentarzy...