Tej wymówki już nie użyjesz, żeby przestać ćwiczyć. Jedna rzecz sprawi, że tym razem wytrwasz na siłce

Najlepsza motywacja, żeby wytrwać na siłowni? Finansowa
Najlepsza motywacja, żeby wytrwać na siłowni? Finansowa Fot. 123rf.com / undrey
Siłownia to tylko pozornie trening czysto fizyczny. Aby w pochmurny, zimny dzień zebrać się z kanapy, naciągnąć na nogi elastyczne trykoty i pobiec na trening trzeba, przede wszystkim, gigantycznej siły woli. Kto choć raz ambitnie planował codziennie rano przed pracą chodzić na crossfit, a potem łapał się każdej wymówki, na czele z za wysoką w sumie ceną karnetu i brakiem bidonu, ten wie, że te dwa rodzaje wysiłku są co najmniej porównywalne. Na szczęście, w obu przypadkach, pewne rodzaje wspomagania są dopuszczalne.


Nic nie wspomaga lepiej siły woli, niż motywacja finansowa, więc kiedy znów z waszych ust padnie hasło: “Od jutra siłka - codziennie!”, jak najszybciej kupcie karnet. Najlepiej jeszcze w momencie, kiedy znajomi jeszcze z powątpiewaniem kiwają głowami. Po pierwsze, udowodnisz im, że naprawdę ci zależy, a po drugie: skutecznie zamkniesz sobie ścieżkę odwrotu.

Podczas zakupu karnetu może pojawić się jednak dodatkowy problem. Od ostatniego mocnego postanowienia fizycznej poprawy minęło sporo czasu, więc cennik wejść na salę ćwiczeń trochę ci się zatarł w pamięci. Zbyt długie zastanawianie się, czy może nie lepiej jednak poćwiczyć z Chodakowską w przedpokoju jest skutecznie zgubne i prowadzi niechybnie do niećwiczenia w ogóle.

Przed tego rodzaju podstępną wymówką można się jednak zabezpieczyć - rabatem. 15 proc. zniżki na pierwszy miesiąc ćwiczeń powinno zadziałać wystarczająco prewencyjnie. Takie warunki proponuje sieć fitnessclubów CityFit, a warunkiem żeby z niego skorzystać jest posiadanie karty debetowej lub kredytowej z logo Citi Handlowy.


Skorzystanie ze zniżki od Citi jest dla osób o słabej silnej fit-woli o tyle polecane, że nie wymaga ona przejścia przez kolejne internetowe formularze, tym razem z rejestracją do programu partnerskiego. Z platformy rabatowej Citi Specials może natomiast korzystać automatycznie każdy klient Citi Handlowy. Wystarczy podczas finalizacji zakupu podać kod: CITI2018 oraz zapłacić kartą Citi.

Citi Specials to również szansa dla najcięższych przypadków, czyli dla tych, którzy nawet po zakupie karnetu byli w stanie od zajęć wykręcić się brakiem wspomnianego wcześniej bidonu. W e-sklepie CityFit Online znajdziecie wszystkie niezbędne do wyciskania siódmych potów akcesoria z 12-procentową zniżką. Aby z niej skorzystać, tym razem należy wpisać 6 pierwszych cyfr karty płatniczej Citi Handlowy w polu ''Posiadasz kod rabatowy?'' i opłać zamówienie kartą Citi.

Artykuł powstał we współpracy z Citi Handlowy.


Advertisement
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Czujesz, że nie dasz rady, obejrzyj film. 10 tytułów, które powinna zobaczyć każda kobieta
INNPoland 0 0Ta maszyna nie pojeździ w Polsce. Brytyjski pojazd przekroczył barierę 1000 km/h
WYWIAD 0 0"Byłam przed 30, a nie chciało mi się żyć". Patrycja schudła 50 kg, pokonała hashimoto i depresję
MamaDu 0 0Piotr Rubik poskarżył się na "żenujące" zachowanie kelnerów. Spędzał czas z córkami
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz jak? Nie przejmuj się, nie ty jeden. Oto nasze rady, jak mądrze wychowywać syna
MamaDu 0 0"Cesarskie cięcie powoduje problemy dziecka w dorosłości". Wywiad z prof. Ewą Helwich
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację